III MIEJSCE MARCELA W ELIMINACJACH POWIATOWYCH OTWP

dodano: 2024-03-18

13 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Płocku odbyły się eliminacje powiatowe XLVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”.

Turniej składał się z dwóch części. Pierwszą stanowił test wiedzy składający się z trzydziestu pytań. Test wyłonił uczestników części ustnej. Podczas przerwy wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami oraz organizatorami udali się do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego na spektakl „Damy i Huzary”.

Po powrocie do szkoły nastąpiła druga część konkursu - część ustna, w której uczestniczyło po 3 uczniów, którzy w danej grupie wiekowej uzyskali najlepsze wyniki. Poziom wiedzy wszystkich uczestników był bardzo wysoki!

Marcel Opolski z klasy 4B zajął III miejsce w eliminacjach powiatowych kategorii klas I-IV.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

Brawo, Marcel, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😊👏👏👍