Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

imprezy

II potańcówka

dodano: 2013-04-21

opracowała: Iwona Jóźwicka

W życiu piękne są tylko chwile?.?

 

Już drugi raz, prężnie działająca Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 18 w Płocku ?zorganizowała charytatywną imprezę integracyjną dla pedagogów, rodziców i wszystkich sympatyków Osiemnastki. I tym razem przedsięwzięcie spotkało się z ogólną aprobatą.

13.04.2013 roku w płockiej sali bankietowej ,,Nad Wisłą? zabiły 130 serca, które z entuzjazmem odpowiedziały na zaproszenie pomysłodawców i uczestniczyły w pełnym pozytywnej energii wydarzeniu. Całej imprezie przyświecał szczytny cel ? pozyskanie dodatkowych środków finansowych na zakup zdrowotnych krzeseł dla uczniów.

Organizatorzy zapewniali: wspaniałą zabawę w miłym gronie, ekstra muzykę, serwowaną przez DJ SAFRAN- Pana Piotra Jasińskiego, ojca naszej uczennicy, wyśmienite przekąski i moc wrażeń. W atmosferę wieczoru doskonale wpisał się stylowy pokaz mody, strojów wypożyczonych z płockiego Teatru Dramatycznego z gracją prezentowały mamy uczniów. Wszyscy uczestnicy wzięli udział w aukcji i szczodrze podbijali ceny ofiarowanych przedmiotów.

Najwyższą cenę osiągnęła piłka nożna przekazana przez byłego reprezentanta Polski Pawła Sobczaka z autografami zawodników Wisły Płock za niebagatelna kwotę 550zł. Przepięknie wydany album ,,Cuda świata? ze specjalną dedykacją Pana Prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego ?osiągnął kwotę 250 zł. ,,Dobre krzesła? podarowane przez Pana Dawida Żeberkiewicza Prezesa Zarządu firmy ENTELO za kwotę od 100-250 zł, które zakupili ?radny Płocka- Pan Marcin Flakiewicz i Pan Dyrektor MOPS Cezary Dusio. W sumie zebrano 4 873 zł

O północy nie zabrakło pysznego tortu i gromkiego ?sto lat? dla Pana Jarosława Kalaszczyńskiego - dyrektora szkoły. Całemu przedsięwzięciu przyświecało motto- refren piosenki ,,W życiu piękne są tylko chwile?, głośno skandowane przez wszystkich bawiących się.

Wielkie słowa podziękowania i uznania należy skierować do wyjątkowych rodziców: Małgorzaty Ogrodnik, Doroty Popielskiej i Irminy Paradowskiej, której na potańcówce wręczono nagrodę PRZYJACIEL SZKOŁY, dzięki ogromnemu zaangażowaniu tych Pań ?II Potańcówka Charytatywna? dla Szkoły Podstawowej nr 18 w Płocku została tak świetnie zorganizowana.