Igrzyska Sportowe

dodano: 2022-06-06

W środę 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyły się Igrzyska Sportowe zorganizowane przez Samorząd Uczniowski oraz panią Ewę Kozińską. W Igrzyskach wzięli udział uczniowie z klas I-III.

Celem imprezy było między innymi: popularyzowanie różnych form sportowych, popularyzowanie aktywnego wypoczynku wśród uczniów, propagowanie zasad zdrowej sportowej rywalizacji, aktywizacja ruchowa dzieci. W atmosferze wspólnej zabawy uczniowie wykazali się m.in. celnością w rzutach woreczkami, strzelaniem piłką do bramki oraz szybkością w biegu z przeszkodami.

Zmagania sportowe budziły wśród dzieci wielkie emocje. Rywalizacja była wspaniała, uczniowie wykazali się n wysokimi umiejętnościami sportowymi. Na koniec imprezy sportowej każda z klas otrzymała dyplom za udział w Igrzyskach.