Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Herbatka dla Seniora

dodano: 2023-10-30

W imieniu całej Społeczności Szkoły Podstawowej nr 18 w Płocku, klasa 1a przekazała Radzie Mieszkańców Osiedla Skarpa, piękne laurki wykonane przez naszych uczniów oraz smakowite herbatki dla Seniorów. Mamy nadzieję, że umilą jesienno-zimowe wieczory naszym dziadkom i babciom. Z całego serca, w imieniu wszystkich obdarowanych dziękujemy za udział w akcji "Herbatka dla Seniora". Kolejny raz nasze działania spotkały się z ogromnym odzewem - dziękujemy za to, że zawsze możemy na Was liczyć!   „Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość Twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński) w związku z tak dużą chęcią pomocy i zaangażowania Naszej Społeczności Szkolnej, ogłaszamy kolejną akcję pomocy dla najbardziej potrzebujących: Nasze kolejne działania wiążą się ze wsparciem dla osób zagrożonych ubóstwem, mieszkańców osiedla Skarpa. Potrzeby są ogromne. 1. Zbieramy żywność długoterminową, 2. Prosimy o środki higieniczne, środki czystości, 3. Z uwagi na nadchodzące chłody pośredniczymy w zbiórce odzieży, ręczników, pościeli. Zbieramy rzeczy nowe lub w bardzo dobrym stanie. Więcej informacji u Pani Ani Śnieć - naszego wspaniałego opiekuna wolontariatu (s.39) 4. Prosimy o wsparcie zasobów "Społecznej Lodówki" - pamiętając o datach przygotowania żywności. Z góry dziękujemy za okazaną pomoc Wolontariusze