Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Grand Prix dla uczennicy

dodano: 2012-11-29


 Grand Prix dla uczennicy naszej szkoły!

 W czwartek 22.11.2012r. w Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku odbył się XII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej ?Canto Piccolo?. Jury w składzie: Małgorzata Szpotańska ? wykładowca Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica, Joanna Nycz ? nauczycielka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Płocku, Bożena Tyburska ? nauczycielka muzyki w Zespole Szkół nr 5 i Mateusz Lankiewicz ? absolwent SP17, obecnie student Włodkowica, główną nagrodę konkursu ? Grand Prix - przyznało Monice Szparadowskiej, uczennicy naszej szkoły. Monika zachwyciła jurorów wykonaniem piosenki zatytułowanej ?Nie ma jak dom?. Sukcesem mogą się również pochwalić: Aleksandra Cichocka, uczennica kl.VIa, oraz Jagoda Jagielska, uczennica kl.IIIa. Ola piosenką pt. ?Niebo? wyśpiewała sobie I miejsce w kategorii klas IV-VI, natomiast Jagoda zdobyła II miejsce w kategorii klas I-III. Dziewczętom serdecznie gratulujemy!