Gala Akademii Lwa Honorka

dodano: 2023-06-06

Gala Akademii Lwa Honorka już za nami. Jednak nie wszyscy mogli na nią przybyć. Dlatego Ciocia Agnieszka wraz z Lwem Honorkiem wybrali się w odwiedziny do klasy I B ze Szkoły Podstawowej Nr 18 w Płocku. To nie były zwykłe odwiedziny, gdyż ta właśnie klasa zajęła III miejsce w całorocznym konkursie wiedzy pn. "Wiem wszystko o..." ogłoszonym w ramach "Akademii Lwa Honorka". Radości było co nie miara. Każde dziecko otrzymało fantastyczne klocki, słodycze i oczywiście medal od Lwa Honorka oraz pamiątkowe dyplomy. Panie nauczycielki, które dzielnie wspierały swych uczniów, również otrzymały drobne niespodzianki.