festiwal_integracyjny

dodano: 2017-05-11

Opracowała:Karolina Miklaszewska

Festiwal Integracyjny

Drodzy Fani Osiemnastki!!! Musimy się pochwalić naszym kolejnym sukcesem!

Nasze uczennice: Nadia Lenarcik, Maria Nowalińska z klasy IIc i Aleksandra Salak, Zofia Łukaszewska z klasy IIIa a także Maja Żółtowska, Nikola Cichocka oraz Dominika Charubin z klasy IIId wystąpiły w VI Międzyszkolnym Integracyjnym Festiwalu pt: ?Śpiewam z pasją, tańczę z pasją? zorganizowanym 27 kwietnia 2017 roku przez SP nr 3 w Płocku i zajęły cudowne II miejsce!!!

Dziewczęta z Choco dance zaprezentowały układ taneczny do piosenki Chocolate i podbiły serca jury!Specjalne podziękowania ślemy do Pani Agnieszki Kalwas-Żeberkiewicz za przygotowanie dziewczynek do występu.

OGROMNIE gratulujemy i pękamy z dumy!!!