Ferie w szkole

dodano: 2022-02-15

Ferie w szkole zorganizowane w dniach 31. 01 – 04. 02. 2022r.

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczyć w zorganizowanej formie wypoczynku w zajęciach sportowo - rekreacyjnych. Zebrane zostały dwie grupy półkolonii, które prowadziły p. Ewa Kowalik i p. Agnieszka Gawlińska. Uczestnicy w poniedziałek wybrali się do Kina za Rogiem na seans „Lessie wróć” w nowej edycji oraz na długi spacer po naszej pięknej Skarpie. We wtorek i czwartek dzieci spędziły sportowo czas na Pływalni Miejskiej Podolance. W środę w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym oprócz zwiedzania i odwiedzania egzotycznych milusińskich nasi uczniowie wzięli udział w lekcji poprowadzonej przez pracownika ZOO. Dzieci wysłuchały ciekawostek na temat różnych zwierząt, a niektóre mogły pogłaskać, dotknąć i zobaczyć bezpośrednio. W piątek odbyły się zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, ruchowe zajęcia na siłowni na powietrzu oraz spacer wzdłuż rzeki Wisły. Uczestnicy doskonale się bawili, aktywnie spędzając czas, integrując się i umacniając więzi koleżeńskie.