ferie 2017

dodano: 2017-03-08

Ferie w szkole

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Jak co roku nasza placówka zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się 13 lutego 2017 r. Chętne dzieci spotykały się przez 5 dni codziennie. Był to bardzo miły czas, spędzony w aktywny sposób. Program ferii, został tak ułożony, aby wszystkie chętne dzieci miały możliwość z niego skorzystać.  Zajęcia zorganizowane przez wychowawców cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Program ferii był bogaty w wiele różnorodnych zajęć: integracyjnych, ruchowych, wychowawczo-profilaktycznych, kulinarnych, muzealnych, zorganizowanych przez wychowawców. Zajęcia odbywały się w naszej szkole, ale także w innych miejscach, m.in.:

-         Kino za rogiem (projekcja filmu ?Miś Paddington?),

-         Miejski Ogród Zoologiczny (lekcja dotycząca wybranych zwierząt, pobyt w terrarium)

-         Muzeum Mazowieckie (oglądanie wystawy X wieków Płocka)

-         Wesoła Ciuchcia (pobyt w sali zabaw dla dzieci)

Uczniowie chętnie korzystali z zaproponowanych form aktywności. Wszystkim uczestnikom ferii dopisywał dobry humor i nie opuszczał ich ani na moment. Czas spędzony wspólnie z rówieśnikami pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników