ergowiosła 2019

dodano: 2019-03-06

Płockie ergowiosła

W piątek 1 marca na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Płocku odbyła się kolejna edycja płockich ergowioseł. Wszyscy uczestnicy zawodów plywali na dystansie 500m.

Naszą Szkołę reprezentowaly uczennice klasy VIIIA: Natalia Berdek, Aleksandra Mrozińska oraz Roksana Żuchewicz. W ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne zajmując I miejsce a Natalia Berdek indywidualnie zdobyła srebrny medal.

Wśród wszystkich startujących Szkół z powiatu płockiego dodatkowo prowadzona była klasyfikacja i nasze wspaniałe reprezentantki zajęły w niej III miejsce ustępując tylko minimalnie Gimnazjom z Łącka i Rogozina.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych