eko_choinka_17

dodano: 2018-01-09

Eko - choinka

W dniu 22 grudnia 2017 r. po Jasełkach szkolnych wręczone zostały dyplomy i nagrody uczniom-laureatom konkursu techniczno-plastycznym pt; „Eko-choinka. Celem konkursu było:

1. Skierowanie uwagi uczniów na konieczności dbania o otaczające nas środowisko przyrodnicze.

2. Wtórne wykorzystanie materiałów.

3. Kultywowanie tradycji świątecznych.

Lista laureatów:

Klasy 1

I miejsce Jakub Rudziński, kl. 1c ; II m. Amelia Zawodniak, kl. Ic; III m. Gabriel Pietrołaj, kl. 1b

Klasy 2

I m. Helena Zaborowska, kl. 2a; II m. Jacek Wróblewski, kl. 2c; III m. Jarosław Majchrzak, kl. 2c

Klasy 3

I m. Nikola Juniewicz, kl. 3d; II m. Sara Pranczk, kl. 3a; III m. Maciej Buczkowski, kl. 3c

Wyróżnienie Igor Kalwasiński, kl. 3a

Dodatkowe nagrody dla całej klasy jury przyznało kl. 2 c i 3 a za zgłoszenie dużej ilości różnorodnych i oryginalnych prac.

Gratulujemy!