Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Edukacja z wojskiem

dodano: 2024-06-14

"Edukacja z wojskiem" to ogólnopolski pilotażowy program, w którym wzięli udział uczniowie klasy III A. Akcja polega na przeprowadzeniu przez żołnierzy Wojska Polskiego specjalnie przygotowanych szkoleń w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. 3-lekcyjne szkolenia łączyło teorię i praktykę. Uczniowie zapoznali się m.in. z zasadami alarmowania, sposobami szukania i wzywania pomocy i schronienia oraz metodami udzielania pomocy. Wzięli również udział w próbnej ewakuacji.