dzienziemi_17

dodano: 2017-05-11

Światowy Dzień Ziemi

Ziemia prosi: ?Dbajcie o mnie bo ja kocham Was ogromnie!?.

Dzień Ziemi to jedno z najgłośniej i najhuczniej obchodzonych świąt ekologicznych. W tym dniu stowarzyszenia ekologiczne na całym świecie organizują konferencje i manifestacje,
w których bierze udział bardzo dużo ludzi.

Co jest celem takich działań? Przede wszystkim uświadomienie całemu światu jak ważna jest Planeta Ziemia dla każdego z nas i z jak wieloma problemami się zmaga. Problemami związanymi ze zmianami klimatu, wymieraniem gatunków, głodem, brakiem dostępu do wody, zanieczyszczeniami, które powstają przez nas samych.

Bardzo dziękujemy Naszym koleżankom i kolegom za wspaniały i pouczający występ artystyczny! Pamiętajmy: SOS! To ziemia woła ludzi.