dzien_otwarty_17

dodano: 2017-04-19

Opracowała: Karolina Miklaszewska

Dzień otwarty w ?Osiemnastce?

22 marca w naszej szkole został zorganizowany Dzień Otwarty.

W programie były atrakcje i niespodzianki dla najmłodszych:

zajęcia ruchowe i gimnastyczne;

zabawy dydaktyczne  w laboratorium językowym;

konkursy plastyczne;

zajęcia pokazowe w sali integracji sensorycznej;

prezentacja lekcji z wykorzystaniem tablicy multimedialnej oraz lekcji w ?Cyfrowej klasie?;

Rodzice mogli również porozmawiać ze wszystkimi nauczycielami, w tym także przyszłymi wychowawcami klas I. Do dyspozycji rodziców i dzieci byli także specjaliści: logopeda, pedagog oraz specjalista SI.

Co, jako placówka edukacyjna możemy zaoferować naszym przyszłym  uczniom?

Naszym atutem jest przede wszystkim jednozmianowość. Pomimo zmian w reformie,  nauka w naszej szkole rozpoczyna się od godziny 8.00.  Wynika to z faktu, iż posiadamy odrębne skrzydło przeznaczone dla klas I-III. Zapewniamy opiekę nad dziećmi w świetlicy w godzinach 6:30 - 16:30 oraz specjalistyczną pieczę pedagogów  w zakresie rewalidacji, terapii pedagogicznej, logopedii, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych oraz integracji sensorycznej.

Oprócz tego, już niedługo nasza szkoła dysponować będzie nowoczesną salą gimnastyczną z pełnym węzłem sanitarnym oraz szatniami dla uczniów. Budowa sali  ma  rozpocząć  się już w wakacje.