Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

imprezy

dzien_otwarty_15

dodano: 2015-03-15

Dzień otwarty

Wtorek 10 marca br. był ,,Dniem otwartym?. Oznaczało to, że każdy zainteresowany Osiemnastką był mile widziany. Wszystko tego dnia było do dyspozycji odwiedzających. Naszymi gośćmi byli głównie rodzice ich pociechy oraz dziadkowie. Zostali oni powitani pieśnią przez szkolny chór, a następnie przez dyrektora Jarosława Kalaszczyńskiego, który zaprosił do zwiedzania placówki. Można było zajrzeć do każdej sali lekcyjnej, obejrzeć pracownie: komputerową, językową logopedyczną, przyrodniczą , polonistyczną, historyczną, gabinet psychologiczny, świetlicę, kuchnię i salę gimnastyczną.

 

 

 

Nasi wychowankowie i ich nauczyciele przygotowali szereg atrakcji. Na każdej kondygnacji pod czujnym okiem uczniów z Samorządu Uczniowskiego doskonale bawili się rodzice i ich dzieci. Wszystko po to by przyszli uczniowie bez obaw i z pozytywnym nastawieniem rozpoczęli naukę w naszej szkole. Dzieci pokonywały tory przeszkód, malowały, próbowały wypieków i napojów przygotowanych przez ich przyszłych, starszych kolegów i koleżanki. Rodzice zaś rozwiewali swoje wątpliwości w rozmowach z nauczycielami. Ogromną atrakcją dla wszystkich był występ szkolnych aktorów, którzy zaprezentowali bajkę o nieprzemijających wartościach takich jak dobro, uczciwość i miłość.- ,,Kopciuszek?.

Wszyscy rozstaliśmy się w dobrym humorze- mówiąc sobie do zobaczenia we wrześniu!!!