Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Dzień kolorowej i zdrowej kanapki

dodano: 2022-11-23

W dniu 6 listopada w salach klas 1- 3 unosił się smakowity zapach zdrowych i kolorowych kanapek. Tego dnia uczniowie wzięli udział  w akcji organizowanej przez "Mały" Samorząd Szkolny pt. "Dzień kolorowej i zdrowej kanapki". Celem przedsięwzięcia było   zwiększanie świadomości uczniów na temat  zdrowego odżywiania oraz roli śniadania w diecie dzieci. Po przygotowaniu różnorodnych i przede wszystkim zdrowych kanapek  uczniowie wspólnie zjedli smakowite śniadanie.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!