Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

imprezy

Dzień Kobiet w 5c

dodano: 2013-03-19


Dzień Kobiet w 5c

 opracowała: Anna Ciulińska

8 marca chłopcy z klasy 5c przygotowali dla swoich koleżanek miłą niespodziankę. Dziewczynki wysłuchały wierszy: Mickiewicza, Asnyka, Leśmiana i Gałczyńskiego w interpretacji swoich kolegów, przeplatanych zabawnymi piosenkami. Wszystkich zadziwił Kuba śpiewając: ?Brunetki, blondynki?? i Damian, który wczuł się w rolę kobiety w piosence ?Być kobietą?. Wszystkie panie duże i małe wtórowały słowom ?Ładne oczy masz?, ?Choć pomaluj mój świat? i hitu przedstawienia ?Baby, ach te baby?. Na zakończenie dziewczynki i nauczycielki dostały tradycyjne tulipany, a chłopcy po lizaku od Julii. W uroczystości towarzyszyła nam również asystentka z Chorwacji p. Jelena Sinić.