Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

dodano: 2023-10-17

12 października cała społeczność szkolna świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klas I-III uświetnili ten dzień koncertem muzycznym. Każda klasa zaśpiewała piosenkę z  dedykacją dla wszystkich nauczycieli, a przedstawiciele klasy IIc złożyli przepiękne życzenia dla wszystkich pracowników szkoły.

Uczniowie klas starszych przygotowali humorystyczne scenki z życia szkoły. Rozbawili tym zarówno  grono pedagogiczne jak i samych uczniów.  Najwięcej radości sprawił jednak każdemu  quiz „Kto to jest?”. Uczniowie na podstawie zdjęć z dzieciństwa rozpoznawali nauczycieli uczących w naszej szkole. Jak się okazało nie było to łatwe zadanie.

Na koniec głos zabrała pani Dyrektor Urszula Pankowska , która podziękowała artystom za występ, a wszystkim uczniom i  pracownikom szkoły złożyła życzenia. Teraz pozostaje tylko czekać aż się spełnią…