dodano: 2022-10-19

13 października 2022 roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Serdeczne życzenia płynące od uczniów rozbrzmiewały na korytarzach i wywoływały uśmiechy na twarzach pedagogów. A krótki film, nagrany przez aktorów ze szkolnego koła teatralnego, pokazał, że praca nauczycieli wymaga zaangażowania, cierpliwości i empatii, ale pozbawiona jest nudy.

Na uroczystym apelu Pan dyrektor podziękował nauczycielom i wszystkim pracownikom „Osiemnastki” za ich codzienną pracę, a wyróżnionym osobom wręczył Nagrody Dyrektora Szkoły.

Następnie mikrofon przejęli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego
i młodzi artyści. Odegrane przez nich scenki z życia szkoły wywołały wiele radości i gromkie brawa!

Uroczystość uświetnił występ chóru i zespołu muzycznego pod kierunkiem Pani Małgorzaty Tomczak-Banachowicz.