Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Dzień Dziecka

dodano: 2024-06-17

5 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Z tej okazji Rada Rodziców zorganizowała dla naszej Osiemnastki gry i zabawy na boisku szkolnym. Uciech dostarczyły dmuchane zamki, trampoliny, malowane twarze, tatuaże, gry i zabawy ruchowe 😊⚽️🏓🏒⛳️ Dzieci mogły skorzystać z poczęstunku i skosztować Hot dogów, lemoniady i waty cukrowej.

Natomiast w sali gimnastycznej koło teatralne "Kurtyna" wraz z opiekunem panią Ewa Głodowską przygotował przedstawienia pt. "Bleee..", które wprowadziło uczniów do konkursu "Mam talent" - zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Młodzież mogła zaprezentować swoje pasje i zainteresowania: śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach, wykazywali się sportowo i rysowali...

Takie mamy zdolne, utalentowane nasze Osiemnastkowe Dzieci!!!