dodano: 2023-06-06

W tym roku 1 czerwca w naszej szkole był dniem: odkrywania młodych talentów, dobrej zabawy i wspólnej integracji.

Po poranku z planszówkami spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie odbył się „TALENT SHOW”. Pokazy sportowe, taneczne, wokalne, muzyczne, plastyczne w wykonaniu uczniów „Osiemnastki” zachwyciły wszystkich zebranych. Lawinę oklasków wywołała także rewia mody ekologicznej. Pomysłowo wykonane kreacje, barwne opisy strojów i wyjątkowe modelki zapierały nam oddech.

W trakcie szkolnych obchodów Dnia Dziecka Pan Dyrektor złożył DZIECIOM serdeczne życzenia, a Rada Rodziców ufundowała wszystkim uczniom miłe niespodzianki. Natomiast nauczyciele wręczyli wychowankom dyplomy i nagrody za różne szkolne konkursy.

Potem świetnie integrowaliśmy się, tańcząc, czy śpiewając piosenki
w wersji karaoke. W końcu przyszedł czas na zawody w układaniu Kostki Rubika. Następnie na szkolnych boiskach nauczyciele wychowania fizycznego poprowadzili rozgrywki sportowe. Przedstawiciele klas przeciągali linę, skakali na gumowych piłkach z uszami, biegali parami z balonem pomiędzy czołami, skakali na skakankach, czy ścigali się w workach. Kibice głośnymi okrzykami
i samodzielnie przygotowanymi transparentami dodawali otuchy zawodnikom.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi pomysłami, uśmiechem i dobrą energią sprawili, że szkolny Dzień Dziecka na długo pozostanie w naszej pamięci.