Dzień Chłopaka w naszej szkole

dodano: 2023-10-02

W piątek, 29 września w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Chłopaka.

Ten szczególny dzień został przygotowany przez uczennice klas integracyjnych 3c i 8c.

Dziewczęta poprowadziły przez radiowęzeł specjalną audycję dla chłopców a potem odwiedziły każdą z klas, częstując słodkim upominkiem z życzeniami od koleżanek i nauczycielek.

"Dzień Wasz dziś się święci

więc życzymy Wam tego, co Was kręci.

Full zabawy, dobrych chęci,

niech Was licho złe nie nęci.

Złe przygody omijają,

no i troski odpływają."

"(...) Z pewnością na co dzień nie zawsze okazujemy Wam tyle serca, na ile zasługujecie, ale możecie być pewni, że tak naprawdę Wasze wysiłki są przez nas zauważane i doceniane nie tylko od święta. Zawsze, my dziewczyny i kobiety, jesteśmy zgodny co do jednego - bez Was nasz świat byłby mniej kolorowy i ciekawy. Niejednokrotnie potraficie nas zaskoczyć.(...) - to fragment audycji.

Jeszcze raz składamy wszystkim, tym mniejszym i tym całkiem dużym Chłopakom w naszej szkole najserdeczniejsze życzenia!