Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Dzień chłopaka

dodano: 2022-10-04

Od rana w szkole wyczuwana była miła atmosfera. Widać było wyjątkowo dużo uśmiechu zwłaszcza na twarzach chłopców. Na drugiej godzinie lekcyjnej przedstawicielki „płci pięknej” Kasia i Natalka zajrzały do każdej klasy z życzeniami i słodkim drobiazgiem :) Na kolejnej lekcji Tatiana i Amelka poprowadziły audycję radiową, której głównym tematem oczywiście byli chłopcy. Nad przebiegiem audycji czuwali nasi niezawodni Michał i Olek, którzy zapewnili nam również muzykę na przerwach. To jeszcze nie koniec świętowania! Większość dziewczyn zorganizowała również imprezy klasowe, na których nie zabrakło świetnej zabawy, ciekawych prezentów i poczęstunku. Wiele klas wybrało się na wycieczkę lub do kina.