Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Dzień Bezpiecznego Internetu – 7 lutego 2023 r

dodano: 2023-02-10

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest w Polsce po raz 19.

 Dziś nikt nie wyobraża sobie życia bez dostępu do Internetu, który bardzo sprawnie wkradł się w każdą dziedzinę naszego życia. Internet to bardzo ważny składnik teraźniejszości dzieci i młodzieży i, co bardzo ważne, ich przyszłości.

Okazja taka, jak Dzień Bezpiecznego Internetu pozwala na budowanie świadomości o tym jak ważne jest, aby łączyć siły w działaniach na rzecz Internetu, który będzie wspierał rozwój dzieci, a nie stanowił dla nich rosnące zagrożenie.

W naszej Szkole w ramach obchodów DBI zostały wykonane gazetki, przeprowadzono okolicznościowe lekcje informatyki i godziny wychowawcze.