Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

imprezy

czwórbój klas IV

dodano: 2015-07-04

 


Opracowała: Ewa Kozińska We wtorek 16 czerwca nasza Szkoła reprezentowana przez uczniów klas IV wzięła udział w zawodach z cyklu Czwórbój lekkoatletyczny. W skład drużyny weszli: Maja Jóźwiak, Kinga Konopka i Mikołaj Krzeszewski z klasy IVa, Ola Głodowska z Va, Hubert Biernacki z IVd oraz Maciej Witecki z klay IVb. Każdy zawodnik miał do zaliczenia cztery konkurencje: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 300m.Uczniowie zaprezentowali się znakomicie zajmując bardzo dobre II miejsce.