Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Cztery pory roku - Płock w obrazie i obiektywie

dodano: 2022-01-11

W grudniu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pod tytułem „Cztery pory roku - Płock w obrazie i obiektywie”. Konkurs miał na celu ukazanie piękna naszego miasta, które swój urok prezentuje bez względu na panującą porę roku. Do konkursu zgłoszono wiele prac, zarówno w formie plastycznej, jak i fotografii. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególne gratulacje składamy laureatom:

I miejsce- Ania Witkowska, klasa 5c

I miejsce- Jakub Rudziński, klasa 5c

II miejsce- Jakub Bogulski, klasa 7c

III miejsce- Tobiasz Śmigielski, klasa 5a

III miejsce- Jakub Śmigielski 8a

Wyróżnienie- Marcel Pacholec 5c

Organizatorzy: Emilia Jakubiak, Agnieszka Gawlińska, Magdalena Smolińska.