czerwony_kapturek

dodano: 2018-06-23

Czerwony Kapturek na wesoło

Dnia 29.05.2018r w naszej szkole odbył się występ uczniów klasy 3c w przedstawieniu pt. „Czerwony Kapturek na wesoło”. Przedstawienie było przygotowane z okazji Dnia Dziecka dla uczniów klas I-III.   Przedstawienie bardzo podobało się naszym młodym widzom. Pomimo, że wielu z nich doskonale znało treść bajki, to jednak z zapartym tchem obserwowali akcję, jaka rozgrywała się na scenie. Oprócz dzieci, na widowni zasiedli nauczyciela, Dyrekcja i rodzice, którzy również wspaniale się bawili. Wielu z nich wróciło wspomnieniami do swoich szkolnych lat.