Brązowi medaliści Mistrzostw Płocka w badmintonie

dodano: 2022-11-09

We wtorek 8 listopada w Zespole Szkół Technicznych odbył się turniej badmintona w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej organizowanej przez Miejski Zespół Obiektów Sportowych.

Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy integracyjnej 7C - Ania Majchrzak i Liwia Szczepaniak oraz Jarek Majchrzak i Jan Sarnowski.

Po bardzo zaciętej i trudnej walce chłopcom udało się zdobyć III miejsce, przygrywając awans do zawodów międzypowiatowych tylko jednym, małym punktem. Liczymy na awans w przyszłym roku, gdyż nasi uczniowie byli rocznikiem młodszym więc będą mieli szansę startu jeszcze raz.

Dziewczynki rywalizowały z siedmioma innymi szkołami i ostatecznie zajęły IV miejsce.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.