Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Biwak klasy 8a

dodano: 2024-06-06

5 czerwca zorganizowaliśmy piknik  na plaży Sobótka. Była to okazja do wspólnej zabawy i spędzenia razem chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Mogliśmy sprawdzić się w quizie na temat  bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Nie zabrakło też zabawy, słuchania muzyki, gry w siatkówkę i moczenia w wodzie rozgrzanych przez piasek stóp.

Nasza piękna plaża Sobótka będzie dla nas miłym wspomnieniem wspólnie spędzonych  chwil z osiemnastką, której mury  za chwilę opuścimy.