XXII Bieg Wagarowicza

dodano: 2013-03-26

XXII Bieg Wagarowicza

21 marca 2013 r. odbyły się zawody w biegach przełajowych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych organizowane przez Gimnazjum nr 1 w Płocku. Bieg Wagarowicza ma długoletnią tradycję i cieszy się dużą popularnością w Płocku. Naszą szkołę reprezentowało ponad 40 uczniów z klas IV ? VI. Pomimo zimowej aury nasi uczniowie powitali Pierwszy Dzień Wiosny sukcesami sportowymi:

Rutkowska Wiktoria zajęła V m-ce w biegu dla klas IV

Chojnacki Maciej wywalczył III m-ce w kategorii klas V

Kaniewski Krystian zajął VI m-ce w biegu dla klas VI

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za chęci i mobilizację sił oraz życzymy wielu sukcesów sportowych i nie tylko w nowym sezonie 2013.