Bieg po zdrowie

dodano: 2023-10-19

Wszyscy uczniowie klas 4 naszej szkoły przystąpili do programu profilaktycznego w akcji antytytoniowej "Bieg po zdrowie", który jest prowadzony przez Państwową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Płocku.

Głównym celem programu jest zapobieganie paleniu papierosów wśród uczestników zajęć, zarówno obecnie, jak i w przyszłości, w ich dalszym życiu. Celem jest także ukazanie atrakcyjności życia wolnego od uzależnienia od tytoniu. Zakładany efekt będzie możliwy do osiągnięcia między innymi poprzez kształtowanie postaw przeciwnych paleniu
papierosów, kształtowanie postaw chroniących przed biernym paleniem, lansowanie mody na niepalenie.

STOP PALENIU!!!