Bal ósmych klas

dodano: 2023-06-13

Nasza, kochana młodzież - piękni Ósmoklasiści i ich bal. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Na wspomnienie poloneza przygotowanego przez naszą szkolną choreograf panią Agnieszkę Donarską jeszcze mamy ciarki, a cudownie i radośnie wszyscy bawili się do samego końca balu. Emocje młodzieży udzieliły się i nam nauczycielom i dyrekcji. A teraz Droga Młodzieży.. już niebawem.. niech słowa Marka Twain’a będą Wam drogowskazem: "Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj". Cała 18stka trzyma za was mocno kciuki! :)