Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Apel podsumowujący I półrocze

dodano: 2023-03-06

3 marca 2023 społeczność Osiemnastki zebrała się w sali gimnastycznej na uroczystym podsumowaniu pierwszego półrocza. Pan dyrektor odczytał i wręczył listy gratulacyjne  uczniom, którzy osiągnęli najwyższe noty w nauce i sporcie. Jesteśmy bardzo dumni z wielu zdolnych i ambitnych osób. Podziwiamy ich zaangażowanie, pracowitość i ciągłą chęć rozwoju swoich umiejętności.

Gromkie brawa otrzymał także Nataniel Kołodziejski z klasy 8 b, który brał udział w etapie wojewódzkim konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego i 2 marca w Warszawie walczył o tytuł laureata. 14 marca będziemy mocno trzymać kciuki za Weronikę Konczalską z klasy 8e, która także będzie konkurowała o tytuł laureatki w etapie wojewódzkim konkursu przedmiotowego z biologii.

Podczas apelu wręczono dyplomy i nagrody za wiele konkursów, które odbyły się w tym semestrze w naszej szkole. Na koniec Zarząd Samorządu Uczniowskiego przedstawił prezentację podsumowującą osiągnięcia edukacyjne poszczególnych klas, zachowanie uczniów, frekwencję oraz działania i akcje przeprowadzone w Osiemnastce.

To było pracowite półrocze, które przyniosło wiele niezapomnianych i pełnych radości chwil.