angielski z komputerem

dodano: 2013-12-16

opracowała: Beata Zielińska

?Angielski z komputerem?

Dnia 13 grudnia 2013 roku odbyła się III edycja powiatowego konkursu języka angielskiego dla szkół podstawowych ?Angielski z komputerem?, dla klas szóstych. Organizatorem konkursu było Gimnazjum nr 5 w Płocku.

Celem konkursu było popularyzowanie metody uczenia się języka angielskiego z wykorzystaniem programów i aplikacji językowych. Rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań do samodzielnego pogłębiania wiedzy i umiejętności językowych oraz motywowanie uczniów do doskonalenia sprawności językowych.

Uczniowie rozwiązywali ćwiczenia interaktywne przy stanowiskach komputerowych, obejmujące czytanie ze zrozumieniem, budowanie struktur gramatyczno-leksykalnych oraz jedno zadanie poświęcone umiejętnści pisania krótkiej formy wypowiedzi w języku angielskim.

Nasza uczennica - Weronika Tutkaj zajęła III miejsce!!!

Serdecznie gratulujemy!!!