Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Andrzejki w 5b

dodano: 2023-11-30

Raz w roku zdarza się taki dzień, w którym możemy sprawdzić, co nas spotka w przyszłości. To  Andrzejki! W naszej szkole Rodzice Uczniów z klasy 5b przygotowali dla swoich pociech zabawę andrzejkową, która odbyła się 29 listopada. Przed rozpoczęciem imprezy Uczniowie wraz z Rodzicami i nauczycielami ubrali choinkę i udekorowali salę. Młodzież z niecierpliwością czekała na przygotowaną dla nich zabawę.

Piątoklasiści mogli sobie wywróżyć w trakcie dyskoteki swoją bliższą i dalszą przyszłość, miłość, zawód. Najbardziej spodobały im się jednak wróżby z lanego wosku.

W trakcie zabawy odbywały się różnego rodzaju konkursy prowadzone przez Rodziców. W chwilach odpoczynku można było skosztować pizzy  i ugasić pragnienie. Nie zabrakło dobrego humoru i super zabawy.

Mamy nadzieję, że Andrzejki i andrzejkowe wróżby były dla wszystkich bardzo udane i będziemy je miło wspominać.