Andrzejki tuż, tuż…

dodano: 2023-11-17

Z okazji zbliżających się Andrzejek w środę 15 listopada odbyła się szkolona dyskoteka. Wszyscy uczniowie wspólnie bawili się w rytm tanecznych przebojów. Na początku specjalną czarodziejską  piosenką  przywołali niezwykłą, andrzejkową atmosferę. Później zaprezentowali piękne, bajkowe stroje. Następnie każda klasa zatańczyła swój wcześniej przygotowany układ taneczny. Najwięcej radości przyniosły dzieciom wróżby andrzejkowe przygotowane przez Radę Rodziców: lanie wosku, balony z przepowiednią oraz sklepik ze słodkościami. Życzymy, aby wszystkim spełniły się wszystkie wróżby i przepowiednie.