Akademia Lwa Honorka

dodano: 2023-04-06

Uczniowie naszej szkoły biorą aktywnie udział w programie profilaktycznym realizowanym przez Straż Miejską w Płocku - Akademia Lwa Honorka.

Co tydzień słuchamy audycji radiowych i omawiamy bardzo ważne tematy:

• Bezpieczeństwo na drodze,
  • Numery alarmowe,
  • Bezpieczne zabawy zimowe,
  • Cyberprzemoc,
  • Zagrożenia w domu,
  • Ostrożność w kontaktach z nieznajomymi,
  • Kolorowe tableteczki to nie cukiereczki,
  • Fajerwerki i inne materiały pirotechniczne.

W ostatni czwartek dzieciaki z klasy IA i IB odwiedził Lew Honorek i ciocia Agnieszka, aby nagrać audycję radiową na temat, ,,Jak należy dbać o naszych pupili”.

Podczas audycji, dzieci odpowiadały na pytania: Jak zadbać o naszego pupila? Czego nie lubią czworonogi? Jak się bronić przed atakiem psa? Jak wygląda bezpieczna pozycja „żółwika”?

Wizyta Lwa Honorka zakończyła się wspólnym zdjęciem i rozdaniem upominków.

Teraz już tylko czas na wysłuchanie nas w radiu – KRDP Płock 104,3 FM - środa 05.04.2023 godz. 10.10

A to  zdjęcia z wizyty i spotkania Lwa Honorka w naszej szkole.