Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

5b w Kine za rogiem

dodano: 2024-02-01

Dnia 31.01.24 klasa 5b po raz kolejny odwiedziła Kino za rogiem i wzięła udział w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. W cyklu "Młodzi w obiektywie" uczniowie poznali film pt. "199 Małych Bohaterów". Poruszał on takie pojęcia jak np. metafora drogi, cel w życiu, marzenia, aspiracje i szkoła. Uczniowie osiemnastki mieli okazję przekonać się, że każde dziecko ma cele i marzenia.

Po wyjątkowym seansie uczniowie próbowali swoich sił na lodowisku koło Ratusza. Niektórzy z nich, może nawet zgodnie z przesłaniem filmu, spełnili swoje marzenia, bo pierwszy raz byli na łyżwach.

To było bardzo miłe i wesołe doświadczenie :-) Czekamy z niecierpliwością na spotkanie kinowe w lutym.