1b z wizytą w KRDP

dodano: 2020-01-29

Radiowa audycja z udziałem 1b

23 stycznia klasa 1b, w ramach udziału w programie profilaktycznym „Akademia Lwa Honorka”, wzięła udział w nagraniu audycji do Katolickiego Radia Diecezji Płockiej. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące audycji, której wcześniej wysłuchały, jak co tydzień, w radiu. Tematem audycji były „Kolorowe tableteczki, to nie są cukiereczki”. Dzieci opowiadały także skąd się biorą choroby i jak się przed nimi się ustrzec. Zaśpiewały również piosenkę „Witaminki, witaminki.” Na koniec nagrania uczniowie otrzymali upominki od pracowników Straży Miejskiej. Audycja z udziałem klasy emitowana była 29 stycznia o godz. 10.10.w Katolickim Radiu Diecezji Płockiej.