Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | |||||
2 | 08:20-09:05 | |||||
3 | 09:10-09:55 | |||||
4 | 10:00-10:45 | wychowanie fizyczne 4 A - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
||||
5 | 10:50-11:35 | religia / Etyka 4 A - Kolimeczkow K. (69) |
wychowanie fizyczne 4 A - Borkowski A. (basen) |
wychowanie do życia w rodzinie 4 A - Sobolewska M. (35) |
wychowanie fizyczne 4 A - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
|
6 | 11:40-12:25 | technika 4 A - Czwartek K. (69) |
matematyka 4 A - Twardo H. (69) |
wychowanie fizyczne 4 A - Borkowski A. (basen) |
matematyka 4 A - Twardo H. (69) |
przyroda 4 A - Gniady E. (69) |
7 | 12:40-13:25 | język polski 4 A - Michalska M. (69) |
zajęcia z wychowawcą 4 A - Wichrowska A. (69) |
matematyka 4 A - Twardo H. (69) |
język polski 4 A - Michalska M. (69) |
język polski 4 A - Michalska M. (69) |
8 | 13:40-14:25 | matematyka 4 A - Twardo H. (69) |
przyroda 4 A - Gniady E. (69) |
język polski 4 A - Michalska M. (69) |
język angielski 4 A - Zielińska B. (69) |
język angielski 4 A - Zielińska B. (69) |
9 | 14:30-15:15 | język angielski 4 A - Zielińska B. (69) |
historia 4 A - Piotrowska E. (69) |
język polski 4 A - Michalska M. (69) |
informatyka 4 A - Bogiel E. (35) |
|
10 | 15:20-16:05 | religia / Etyka 4 A - Kolimeczkow K. (69) |
plastyka 4 A - Czwartek K. (69) |
muzyka 4 A - Tomczak-Banachowicz M. (69) |
||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | |||||
2 | 08:20-09:05 | |||||
3 | 09:10-09:55 | |||||
4 | 10:00-10:45 | wychowanie fizyczne 4 B - Siekierska J. (basen) |
wychowanie fizyczne 4 B - Siekierska J. (teren) |
|||
5 | 10:50-11:35 | informatyka 4 B - Bogiel E. (35) |
język polski 4 B - Iwińska-Samelska B. (41) |
wychowanie fizyczne 4 B - Siekierska J. (basen) |
matematyka 4 B - Bogiel E. (41) |
|
6 | 11:40-12:25 | matematyka 4 B - Bogiel E. (41) |
język polski 4 B - Iwińska-Samelska B. (41) |
język polski 4 B - Iwińska-Samelska B. (41) |
język polski 4 B - Iwińska-Samelska B. (41) |
zajęcia z wychowawcą 4 B - Bogiel E. (41) |
7 | 12:40-13:25 | przyroda 4 B - Gniady E. (41) |
wychowanie fizyczne 4 B - Siekierska J. (sala gimnastyczna) |
język angielski 4 B - Zielińska B. (41) |
historia 4 B - Piotrowska E. (41) |
przyroda 4 B - Gniady E. (41) |
8 | 13:40-14:25 | język polski 4 B - Iwińska-Samelska B. (41) |
religia / Etyka 4 B - Kolimeczkow K. (41) |
matematyka 4 B - Bogiel E. (41) |
matematyka 4 B - Bogiel E. (41) |
technika 4 B - Czwartek K. (41) |
9 | 14:30-15:15 | religia / Etyka 4 B - Kolimeczkow K. (41) |
wychowanie do życia w rodzinie 4 B - Sobolewska M. (41) |
plastyka 4 B - Czwartek K. (41) |
muzyka 4 B - Tomczak-Banachowicz M. (41) |
język angielski 4 B - Zielińska B. (41) |
10 | 15:20-16:05 | język angielski 4 B - Zielińska B. (41) |
||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | język angielski 4 c gr.1 - Pankiewicz K. (66) |
język angielski 4 c gr.2 - Zielińska B. (66) |
matematyka 4 C - Pazdrak D. (66) |
przyroda 4 C - Gniady E. (66) |
matematyka 4 C - Pazdrak D. (66) |
2 | 08:20-09:05 | zajęcia z wychowawcą 4 C - Piotrowska E. (66) |
wychowanie fizyczne 4 C - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
język polski 4 C - Michalska M. (66) |
wychowanie fizyczne 4 C - Borkowski A. (basen) |
religia / Etyka 4 C - Kolimeczkow K. (66) |
3 | 09:10-09:55 | wychowanie fizyczne 4 C - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
historia 4 C - Piotrowska E. (66) |
język polski 4 C - Michalska M. (66) |
wychowanie fizyczne 4 C - Borkowski A. (basen) |
technika 4 C - Czwartek K. (66) |
4 | 10:00-10:45 | przyroda 4 C - Gniady E. (66) |
muzyka 4 C - Tomczak-Banachowicz M. (66) |
język angielski 4 c gr.1 - Pankiewicz K. (66) język angielski 4 c gr.2 - Zielińska B. (80) |
język polski 4 C - Michalska M. (66) |
plastyka 4 C - Czwartek K. (66) |
5 | 10:50-11:35 | język polski 4 C - Michalska M. (66) |
matematyka 4 C - Pazdrak D. (66) |
religia / Etyka 4 C - Kolimeczkow K. (66) |
język angielski 4 c gr.1 - Pankiewicz K. (66) język angielski 4 c gr.2 - Zielińska B. (80) |
język polski 4 C - Michalska M. (66) |
6 | 11:40-12:25 | informatyka 4 C - Bogiel E. (35) |
matematyka 4 C - Pazdrak D. (66) |
wychowanie do życia w rodzinie 4 C - Sobolewska M. (80) |
||
7 | 12:40-13:25 | |||||
8 | 13:40-14:25 | |||||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | |||||
2 | 08:20-09:05 | |||||
3 | 09:10-09:55 | |||||
4 | 10:00-10:45 | język polski 5 A - Michalska M. (80) |
||||
5 | 10:50-11:35 | biologia 5 A - Gniady E. (39) |
język angielski 5 A - Pankiewicz K. (39) |
historia 5 A - Piotrowska E. (70) |
język angielski 5 A - Pankiewicz K. (39) |
|
6 | 11:40-12:25 | wychowanie fizyczne 5 A - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
religia / Etyka 5 A - Cieślak M. (39) |
język polski 5 A - Michalska M. (39) |
język polski 5 A - Michalska M. (39) |
język polski 5 A - Michalska M. (39) |
7 | 12:40-13:25 | matematyka 5 A - Twardo H. (39) |
matematyka 5 A - Twardo H. (39) |
język polski 5 A - Michalska M. (39) |
muzyka 5 A - Tomczak-Banachowicz M. (39) |
geografia 5 A - Wojciechowski C. (39) |
8 | 13:40-14:25 | religia / Etyka 5 A - Cieślak M. (39) |
informatyka 5 A - Bogiel E. (35) |
matematyka 5 A - Twardo H. (39) |
matematyka 5 A - Twardo H. (39) |
wychowanie fizyczne 5 A - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
9 | 14:30-15:15 | plastyka 5 A - Czwartek K. (39) |
język angielski 5 A - Pankiewicz K. (39) |
historia 5 A - Piotrowska E. (39) |
wychowanie fizyczne 5 A - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
zajęcia z wychowawcą 5 A - Michalska M. (39) |
10 | 15:20-16:05 | technika 5 A - Czwartek K. (39) |
wychowanie do życia w rodzinie 5 A - Sobolewska M. (39) |
wychowanie fizyczne 5 A - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | biologia 5 B - Gniady E. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
matematyka 5 B - Pazdrak D. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
język angielski 5 b gr.1 - Pankiewicz K. (80) język angielski 5 b gr.2 - Wiankowska E. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
technika 5 B - Czwartek K. (65) |
|
2 | 08:20-09:05 | matematyka 5 B - Pazdrak D. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
religia / Etyka 5 B - Wiśniewska K. (65) |
matematyka 5 B - Pazdrak D. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
język polski 5 B - Michalska M. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
religia / Etyka 5 B - Wiśniewska K. (65) |
3 | 09:10-09:55 | historia 5 B - Piotrowska E. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
język polski 5 B - Michalska M. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
muzyka 5 B - Tomczak-Banachowicz M. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
język polski 5 B - Michalska M. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
historia 5 B - Piotrowska E. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
4 | 10:00-10:45 | język polski 5 B - Michalska M. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
wychowanie fizyczne 5 B - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
wychowanie fizyczne 5 B - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
matematyka 5 B - Pazdrak D. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
zajęcia z wychowawcą 5 B - Pazdrak D. (65) |
5 | 10:50-11:35 | język angielski 5 b gr.1 - Pankiewicz K. (80) język angielski 5 b gr.2 - Wiankowska E. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
geografia 5 B - Wojciechowski C. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
język polski 5 B - Michalska M. (65) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
wychowanie fizyczne 5 B - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
informatyka 5 B - Jankowska E. (30) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
6 | 11:40-12:25 | plastyka 5 B - Czwartek K. (65) |
język angielski 5 b gr.1 - Pankiewicz K. (81) język angielski 5 b gr.2 - Wiankowska E. (80) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
wychowanie fizyczne 5 B - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Gawlińska Agnieszka |
||
7 | 12:40-13:25 | |||||
8 | 13:40-14:25 | |||||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | plastyka 5 C - Czwartek K. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
religia / Etyka 5 C - Wiśniewska K. (64) |
język polski 5 C - Iwińska-Samelska B. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
język polski 5 C - Iwińska-Samelska B. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
|
2 | 08:20-09:05 | język angielski 5 c gr.1 - Wiankowska E. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna język angielski 5 c gr.2 - Pankiewicz K. (80) |
matematyka 5 C - Pazdrak D. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
muzyka 5 C - Tomczak-Banachowicz M. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
historia 5 C - Piotrowska E. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
język polski 5 C - Iwińska-Samelska B. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
3 | 09:10-09:55 | matematyka 5 C - Pazdrak D. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
biologia 5 C - Gniady E. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
zajęcia z wychowawcą 5 C - Kozińska E. (64) |
język angielski 5 c gr.1 - Wiankowska E. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna język angielski 5 c gr.2 - Pankiewicz K. (80) |
język angielski 5 c gr.1 - Wiankowska E. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna język angielski 5 c gr.2 - Pankiewicz K. (80) |
4 | 10:00-10:45 | informatyka 5 C - Jankowska E. (30) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
historia 5 C - Piotrowska E. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
matematyka 5 C - Pazdrak D. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
technika 5 C - Czwartek K. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
religia / Etyka 5 C - Wiśniewska K. (64) |
5 | 10:50-11:35 | geografia 5 C - Wojciechowski C. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
wychowanie fizyczne 5 C - Kozińska E. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
język polski 5 C - Iwińska-Samelska B. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
wychowanie fizyczne 5 C - Kozińska E. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
matematyka 5 C - Pazdrak D. (64) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
6 | 11:40-12:25 | język polski 5 C - Iwińska-Samelska B. (30) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
wychowanie fizyczne 5 C - Kozińska E. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
wychowanie fizyczne 5 C - Kozińska E. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Przybylska Anna |
||
7 | 12:40-13:25 | |||||
8 | 13:40-14:25 | |||||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | |||||
2 | 08:20-09:05 | |||||
3 | 09:10-09:55 | |||||
4 | 10:00-10:45 | |||||
5 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 6 A - Siekierska J. (sala gimnastyczna) |
wychowanie fizyczne 6 A - Siekierska J. (teren) |
język polski 6 A - Bińkowska A. (65) |
||
6 | 11:40-12:25 | matematyka 6 A - Witecka E. (65) |
informatyka 6 A - Jankowska E. (30) |
matematyka 6 A - Witecka E. (65) |
język polski 6 A - Bińkowska A. (65) |
język angielski 6 A - Zielińska B. (65) |
7 | 12:40-13:25 | język polski 6 A - Bińkowska A. (65) |
język polski 6 A - Bińkowska A. (65) |
historia 6 A - Warczachowska A. (65) |
zajęcia z wychowawcą 6 A - Starczewska E. (65) |
wychowanie fizyczne 6 A - Siekierska J. (teren) |
8 | 13:40-14:25 | plastyka 6 A - Czwartek K. (65) |
matematyka 6 A - Witecka E. (65) |
język polski 6 A - Bińkowska A. (65) |
wychowanie fizyczne 6 A - Siekierska J. (sala gimnastyczna) |
biologia 6 A - Gniady E. (65) |
9 | 14:30-15:15 | muzyka 6 A - Tomczak-Banachowicz M. (65) |
technika 6 A - Czwartek K. (65) |
język angielski 6 A - Zielińska B. (65) |
matematyka 6 A - Witecka E. (65) |
religia / Etyka 6 A - Wiśniewska K. (65) |
10 | 15:20-16:05 | religia / Etyka 6 A - Wiśniewska K. (65) |
geografia 6 A - Wojciechowski C. (65) |
historia 6 A - Warczachowska A. (65) |
||
11 | 16:10-16:55 | język angielski 6 A - Zielińska B. (65) |
||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | wychowanie fizyczne 6 B - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
religia / Etyka 6 B - Wiśniewska K. (5) |
język angielski 6 B - Wiankowska E. (5) |
język angielski 6 B - Wiankowska E. (5) |
|
2 | 08:20-09:05 | wychowanie fizyczne 6 B - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
historia 6 B - Warczachowska A. (5) |
informatyka 6 B - Bogiel A. (35) |
biologia 6 B - Gniady E. (5) |
geografia 6 B - Wojciechowski C. (5) |
3 | 09:10-09:55 | matematyka 6 B - Witecka E. (5) |
język polski 6 B - Bińkowska A. (5) |
matematyka 6 B - Witecka E. (5) |
język polski 6 B - Bińkowska A. (5) |
religia / Etyka 6 B - Wiśniewska K. (5) |
4 | 10:00-10:45 | technika 6 B - Czwartek K. (5) |
matematyka 6 B - Witecka E. (5) |
zajęcia z wychowawcą 6 B - Wiankowska E. (5) |
język polski 6 B - Bińkowska A. (5) |
język polski 6 B - Bińkowska A. (5) |
5 | 10:50-11:35 | historia 6 B - Warczachowska A. (5) |
język angielski 6 B - Wiankowska E. (5) |
język polski 6 B - Bińkowska A. (5) |
muzyka 6 B - Tomczak-Banachowicz M. (5) |
matematyka 6 B - Witecka E. (5) |
6 | 11:40-12:25 | wychowanie fizyczne 6 B - Borkowski A. (teren) |
wychowanie do życia w rodzinie 6 B - Sobolewska M. (5) |
wychowanie fizyczne 6 B - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
||
7 | 12:40-13:25 | plastyka 6 B - Czwartek K. (5) |
||||
8 | 13:40-14:25 | |||||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | geografia 6 C - Wojciechowski C. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
biologia 6 C - Gniady E. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
muzyka 6 C - Tomczak-Banachowicz M. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
||
2 | 08:20-09:05 | wychowanie fizyczne 6 C - Siekierska J. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
język polski 6 C - Bińkowska A. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
wychowanie fizyczne 6 C - Siekierska J. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
język polski 6 C - Bińkowska A. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
technika 6 C - Czwartek K. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
3 | 09:10-09:55 | plastyka 6 C - Czwartek K. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
język angielski 6 C chł. - Zielińska B. (80) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia język angielski 6 C dz. - Wiankowska E. (6) |
wychowanie fizyczne 6 C - Siekierska J. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
wychowanie fizyczne 6 C - Siekierska J. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
język polski 6 C - Bińkowska A. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
4 | 10:00-10:45 | matematyka 6 C - Witecka E. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
zajęcia z wychowawcą 6 C - Bińkowska A. (6) |
matematyka 6 C - Witecka E. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
język angielski 6 C chł. - Zielińska B. (80) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia język angielski 6 C dz. - Wiankowska E. (6) |
historia 6 C - Warczachowska A. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
5 | 10:50-11:35 | język polski 6 C - Bińkowska A. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
matematyka 6 C - Witecka E. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
język angielski 6 C chł. - Zielińska B. (80) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia język angielski 6 C dz. - Wiankowska E. (6) |
historia 6 C - Warczachowska A. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
religia / Etyka 6 C - Kolimeczkow K. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
6 | 11:40-12:25 | religia / Etyka 6 C - Kolimeczkow K. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
język polski 6 C - Bińkowska A. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
informatyka 6 C dz. - Jankowska E. (30) |
matematyka 6 C - Witecka E. (6) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
|
7 | 12:40-13:25 | informatyka 6 C chł. - Jankowska E. (30) Dodatkowi nauczyciele: Jakubiak Emilia |
||||
8 | 13:40-14:25 | |||||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | |||||
2 | 08:20-09:05 | |||||
3 | 09:10-09:55 | |||||
4 | 10:00-10:45 | wychowanie fizyczne 6 D - Siekierska J. (teren) |
||||
5 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 6 D - Siekierska J. (korytarz) |
muzyka 6 D - Tomczak-Banachowicz M. (80) |
technika 6 D - Czwartek K. (70) |
||
6 | 11:40-12:25 | język angielski 6 D - Pankiewicz K. (66) |
język polski 6 D - Bińkowska A. (66) |
historia 6 D - Warczachowska A. (66) |
wychowanie fizyczne 6 D - Siekierska J. (sala gimnastyczna) |
język angielski 6 D - Pankiewicz K. (66) |
7 | 12:40-13:25 | matematyka 6 D - Witecka E. (66) |
matematyka 6 D - Witecka E. (66) |
matematyka 6 D - Witecka E. (66) |
wychowanie fizyczne 6 D - Siekierska J. (sala gimnastyczna) |
język polski 6 D - Bińkowska A. (66) |
8 | 13:40-14:25 | język polski 6 D - Bińkowska A. (66) |
język angielski 6 D - Pankiewicz K. (66) |
religia / Etyka 6 D - Kolimeczkow K. (66) |
język polski 6 D - Bińkowska A. (66) |
matematyka 6 D - Witecka E. (66) |
9 | 14:30-15:15 | informatyka 6 D - Bogiel E. (35) |
biologia 6 D - Gniady E. (66) |
język polski 6 D - Bińkowska A. (66) |
geografia 6 D - Wojciechowski C. (66) |
historia 6 D - Warczachowska A. (66) |
10 | 15:20-16:05 | plastyka 6 D - Czwartek K. (66) |
religia / Etyka 6 D - Kolimeczkow K. (66) |
|||
11 | 16:10-16:55 | zajęcia z wychowawcą 6 D - Witecka E. (66) |
||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | |||||
2 | 08:20-09:05 | |||||
3 | 09:10-09:55 | |||||
4 | 10:00-10:45 | wychowanie fizyczne 6 E - Donarska A. (teren) |
||||
5 | 10:50-11:35 | język polski 6 E - Bińkowska A. (64) |
wychowanie fizyczne 6 E - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
język polski 6 E - Bińkowska A. (64) |
język angielski 6 E - Zielińska B. (80) |
|
6 | 11:40-12:25 | religia / Etyka 6 E - Kolimeczkow K. (64) |
matematyka 6 E - Witecka E. (64) |
język angielski 6 E - Zielińska B. (64) |
język angielski 6 E - Zielińska B. (64) |
religia / Etyka 6 E - Kolimeczkow K. (64) |
7 | 12:40-13:25 | historia 6 E - Warczachowska A. (64) |
biologia 6 E - Gniady E. (64) |
język polski 6 E - Bińkowska A. (64) |
zajęcia z wychowawcą 6 E - Donarska A. (64) |
plastyka 6 E - Czwartek K. (64) |
8 | 13:40-14:25 | matematyka 6 E - Witecka E. (64) |
technika 6 E - Czwartek K. (64) |
matematyka 6 E - Witecka E. (64) |
geografia 6 E - Wojciechowski C. (64) |
historia 6 E - Warczachowska A. (64) |
9 | 14:30-15:15 | język polski 6 E - Bińkowska A. (64) |
wychowanie fizyczne 6 E - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
informatyka 6 E - Bogiel E. (35) |
wychowanie fizyczne 6 E - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
język polski 6 E - Bińkowska A. (64) |
10 | 15:20-16:05 | muzyka 6 E - Tomczak-Banachowicz M. (64) |
matematyka 6 E - Witecka E. (64) |
|||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | wychowanie fizyczne 7 A - Dankowska R. (sala gimnastyczna) |
język polski 7 A - Jagodzińska A. (31) |
język polski 7 A - Jagodzińska A. (31) |
muzyka 7 A - Tomczak-Banachowicz M. (31) |
|
2 | 08:20-09:05 | fizyka 7 A - Wichrowska A. (31) |
matematyka 7 A - Jankowska E. (31) |
język angielski 7 A - Rugieł M. (31) |
wychowanie fizyczne 7 A - Dankowska R. (sala gimnastyczna) |
wychowanie fizyczne 7 A - Dankowska R. (sala gimnastyczna) |
3 | 09:10-09:55 | język polski 7 A - Jagodzińska A. (31) |
język polski 7 A - Jagodzińska A. (31) |
chemia 7 A - Wichrowska A. (31) |
plastyka 7 A - Czwartek K. (31) |
język polski 7 A - Jagodzińska A. (31) |
4 | 10:00-10:45 | język angielski 7 A - Rugieł M. (31) |
zajęcia z wychowawcą 7 A - Dankowska R. (31) |
biologia 7 A - Gniady E. (31) |
matematyka 7 A - Jankowska E. (31) |
historia 7 A - Piotrowska E. (31) |
5 | 10:50-11:35 | matematyka 7 A - Jankowska E. (31) |
historia 7 A - Piotrowska E. (31) |
geografia 7 A - Wojciechowski C. (31) |
fizyka 7 A - Wichrowska A. (31) |
geografia 7 A - Wojciechowski C. (31) |
6 | 11:40-12:25 | biologia 7 A - Gniady E. (31) |
chemia 7 A - Wichrowska A. (31) |
matematyka 7 A - Jankowska E. (31) |
język angielski 7 A - Rugieł M. (31) |
religia / Etyka 7 A - Wiśniewska K. (31) |
7 | 12:40-13:25 | wychowanie fizyczne 7 A - Dankowska R. (sala gimnastyczna) |
język niemiecki 7 A - Starczewska E. (31) |
język niemiecki 7 A - Starczewska E. (31) |
religia / Etyka 7 A - Wiśniewska K. (31) |
informatyka 7 a dz. - Bogiel E. (35) |
8 | 13:40-14:25 | informatyka 7 a chł. - Bogiel E. (35) |
||||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | matematyka 7 B - Jankowska E. (107) |
chemia 7 B - Wichrowska A. (107) |
język niemiecki 7 B - Starczewska E. (107) |
wychowanie fizyczne 7 B - Dankowska R. (sala gimnastyczna) |
wychowanie fizyczne 7 B - Dankowska R. (sala gimnastyczna) |
2 | 08:20-09:05 | geografia 7 B - Wojciechowski C. (107) |
wychowanie fizyczne 7 B - Dankowska R. (sala gimnastyczna) |
religia / Etyka 7 B - Wiśniewska K. (107) |
matematyka 7 B - Jankowska E. (107) |
fizyka 7 B - Wichrowska A. (107) |
3 | 09:10-09:55 | język polski 7 B - Warczachowska A. (107) |
język polski 7 B - Warczachowska A. (107) |
język angielski 7 B - Rugieł M. (107) |
język polski 7 B - Warczachowska A. (107) |
język angielski 7 B - Rugieł M. (107) |
4 | 10:00-10:45 | historia 7 B - Piotrowska E. (107) |
biologia 7 B - Gniady E. (107) |
matematyka 7 B - Jankowska E. (107) |
język niemiecki 7 B - Starczewska E. (107) |
informatyka 7 b gr.1 - Jankowska E. (30) informatyka 7 b gr.2 - Bogiel E. (35) |
5 | 10:50-11:35 | plastyka 7 B - Czwartek K. (107) |
matematyka 7 B - Jankowska E. (107) |
język polski 7 B - Warczachowska A. (107) |
biologia 7 B - Gniady E. (107) |
język polski 7 B - Warczachowska A. (107) |
6 | 11:40-12:25 | wychowanie fizyczne 7 B - Dankowska R. (sala gimnastyczna) |
muzyka 7 B - Tomczak-Banachowicz M. (107) |
fizyka 7 B - Wichrowska A. (107) |
chemia 7 B - Wichrowska A. (107) |
geografia 7 B - Wojciechowski C. (107) |
7 | 12:40-13:25 | religia / Etyka 7 B - Wiśniewska K. (107) |
język angielski 7 B - Rugieł M. (107) |
historia 7 B - Piotrowska E. (107) |
zajęcia z wychowawcą 7 B - Warczachowska A. (107) |
|
8 | 13:40-14:25 | |||||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | historia 7 C - Piotrowska E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
matematyka 7 C - Jankowska E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
chemia 7 C - Wichrowska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
fizyka 7 C - Wichrowska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
język niemiecki 7 c chł. - Starczewska E. (80) język angielski 7 c dz. - Rugieł M. (3) |
2 | 08:20-09:05 | język polski 7 C - Jagodzińska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
biologia 7 C - Gniady E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
język polski 7 C - Jagodzińska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
język polski 7 C - Jagodzińska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
język angielski 7 c chł. - Rugieł M. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa język niemiecki 7 c dz. - Starczewska E. (80) |
3 | 09:10-09:55 | matematyka 7 C - Jankowska E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
wychowanie fizyczne 7 cd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa wychowanie fizyczne 7 cd dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
geografia 7 C - Wojciechowski C. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
biologia 7 C - Gniady E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
matematyka 7 C - Jankowska E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
4 | 10:00-10:45 | geografia 7 C - Wojciechowski C. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
fizyka 7 C - Wichrowska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
zajęcia z wychowawcą 7 C - Jagodzińska A. (3) |
wychowanie fizyczne 7 cd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa wychowanie fizyczne 7 cd dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
wychowanie fizyczne 7 cd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa wychowanie fizyczne 7 cd dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
5 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 7 cd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa wychowanie fizyczne 7 cd dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
język polski 7 C - Jagodzińska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
matematyka 7 C - Jankowska E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
plastyka 7 C - Czwartek K. (3) |
historia 7 C - Piotrowska E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
6 | 11:40-12:25 | język niemiecki 7 c chł. - Starczewska E. (80) język angielski 7 c dz. - Rugieł M. (3) |
język angielski 7 c chł. - Rugieł M. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa język niemiecki 7 c dz. - Starczewska E. (80) |
język angielski 7 c chł. - Rugieł M. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa informatyka 7 c dz. - Bogiel E. (35) |
muzyka 7 C - Tomczak-Banachowicz M. (3) |
język polski 7 C - Jagodzińska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
7 | 12:40-13:25 | religia / Etyka 7 C - Kolimeczkow K. (3) |
informatyka 7 c chł. - Bogiel E. (35) język angielski 7 c dz. - Rugieł M. (3) |
chemia 7 C - Wichrowska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa |
doradztwo zawodowe 7 C - Wiśniewska K. (3) |
|
8 | 13:40-14:25 | religia / Etyka 7 C - Kolimeczkow K. (3) |
||||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | język niemiecki 7 D - Starczewska E. (37) |
język polski 7 D - Warczachowska A. (37) |
informatyka 7 d chł. - Jankowska E. (30) |
plastyka 7 D - Czwartek K. (37) |
|
2 | 08:20-09:05 | matematyka 7 D - Jankowska E. (37) |
geografia 7 D - Wojciechowski C. (37) |
biologia 7 D - Gniady E. (37) |
język polski 7 D - Warczachowska A. (37) |
historia 7 D - Piotrowska E. (37) |
3 | 09:10-09:55 | biologia 7 D - Gniady E. (37) |
wychowanie fizyczne 7 cd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa wychowanie fizyczne 7 cd dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
matematyka 7 D - Jankowska E. (37) |
chemia 7 D - Wichrowska A. (37) |
fizyka 7 D - Wichrowska A. (37) |
4 | 10:00-10:45 | język polski 7 D - Warczachowska A. (37) |
matematyka 7 D - Jankowska E. (37) |
język polski 7 D - Warczachowska A. (37) |
wychowanie fizyczne 7 cd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa wychowanie fizyczne 7 cd dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
wychowanie fizyczne 7 cd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa wychowanie fizyczne 7 cd dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
5 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 7 cd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Bednarska Ewa wychowanie fizyczne 7 cd dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
fizyka 7 D - Wichrowska A. (37) |
język angielski 7 D - Rugieł M. (37) |
matematyka 7 D - Jankowska E. (37) |
język angielski 7 D - Rugieł M. (37) |
6 | 11:40-12:25 | chemia 7 D - Wichrowska A. (37) |
historia 7 D - Piotrowska E. (37) |
geografia 7 D - Wojciechowski C. (37) |
język niemiecki 7 D - Starczewska E. (37) |
język polski 7 D - Warczachowska A. (37) |
7 | 12:40-13:25 | język angielski 7 D - Rugieł M. (37) |
muzyka 7 D - Tomczak-Banachowicz M. (37) |
informatyka 7 d dz. - Jankowska E. (30) |
religia / Etyka 7 D - Kolimeczkow K. (37) |
zajęcia z wychowawcą 7 D - Jankowska E. (37) |
8 | 13:40-14:25 | religia / Etyka 7 D - Kolimeczkow K. (37) |
wychowanie do życia w rodzinie 7 D - Sobolewska M. (37) |
|||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | wiedza o społeczeństwie 8 A - Sobolewska M. (36) |
język polski 8 A - Głodowska E. (36) |
język angielski 8 a chł. - Rugieł M. (36) wychowanie fizyczne 8 a dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
matematyka 8 A - Twardo H. (36) |
|
2 | 08:20-09:05 | biologia 8 A - Gniady E. (36) |
historia 8 A - Piotrowska E. (36) |
język niemiecki 8 a chł. - Starczewska E. (36) wychowanie fizyczne 8 a dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
język polski 8 A - Głodowska E. (36) |
fizyka 8 A - Pazdrak D. (36) |
3 | 09:10-09:55 | zajęcia z wychowawcą 8 A - Twardo H. (36) |
geografia 8 A - Wojciechowski C. (36) |
wychowanie fizyczne 8 a chł. - Donarska A. (sala gimnastyczna) język angielski 8 a dz. - Wiankowska E. (36) |
religia / Etyka 8 A - Kolimeczkow K. (36) |
wiedza o społeczeństwie 8 A - Sobolewska M. (36) |
4 | 10:00-10:45 | matematyka 8 A - Twardo H. (36) |
fizyka 8 A - Pazdrak D. (36) |
wychowanie fizyczne 8 a chł. - Donarska A. (sala gimnastyczna) język niemiecki 8 a dz. - Starczewska E. (36) |
historia 8 A - Piotrowska E. (36) |
język polski 8 A - Głodowska E. (36) |
5 | 10:50-11:35 | chemia 8 A - Wichrowska A. (36) |
matematyka 8 A - Twardo H. (36) |
język polski 8 A - Głodowska E. (36) |
wychowanie fizyczne 8 a chł. - Donarska A. (teren) język angielski 8 a dz. - Wiankowska E. (36) |
wychowanie fizyczne 8 a chł. - Donarska A. (sala gimnastyczna) język niemiecki 8 a dz. - Starczewska E. (36) |
6 | 11:40-12:25 | język polski 8 A - Głodowska E. (36) |
wychowanie fizyczne 8 a chł. - Donarska A. (sala gimnastyczna) język angielski 8 a dz. - Wiankowska E. (36) |
matematyka 8 A - Twardo H. (36) |
wychowanie fizyczne 8 a chł. - Donarska A. (teren) wychowanie fizyczne 8 a dz. - Kozińska E. (teren) |
wychowanie fizyczne 8 a chł. - Donarska A. (teren) informatyka 8 a dz. - Jankowska E. (30) |
7 | 12:40-13:25 | edukacja dla bezpieczeństwa 8 A - Starczewska E. (36) |
wychowanie fizyczne 8 a chł. - Donarska A. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 8 a dz. - Kozińska E. (teren) |
chemia 8 A - Wichrowska A. (36) |
język angielski 8 a chł. - Rugieł M. (36) wychowanie fizyczne 8 a dz. - Kozińska E. (teren) |
język niemiecki 8 a chł. - Starczewska E. (36) wychowanie fizyczne 8 a dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
8 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 8 a chł. - Donarska A. (basen) wychowanie fizyczne 8 a dz. - Kozińska E. (basen) |
język angielski 8 a chł. - Rugieł M. (36) wychowanie fizyczne 8 a dz. - Kozińska E. (teren) |
informatyka 8 a chł. - Jankowska E. (30) |
doradztwo zawodowe 8 A - Wiśniewska K. (36) |
wychowanie fizyczne 8 a dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
9 | 14:30-15:15 | wychowanie fizyczne 8 a chł. - Donarska A. (basen) wychowanie fizyczne 8 a dz. - Kozińska E. (basen) |
religia / Etyka 8 A - Kolimeczkow K. (36) |
|||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | wychowanie fizyczne 8 B - Siekierska J. (sala gimnastyczna) |
historia 8 B - Piotrowska E. (110) |
informatyka 8 b chł. - Bogiel A. (35) |
fizyka 8 B - Pazdrak D. (110) |
|
2 | 08:20-09:05 | wiedza o społeczeństwie 8 B - Sobolewska M. (110) |
chemia 8 B - Wichrowska A. (110) |
język angielski 8 B - Wiankowska E. (110) |
język niemiecki 8 B - Starczewska E. (110) |
wiedza o społeczeństwie 8 B - Sobolewska M. (110) |
3 | 09:10-09:55 | język angielski 8 B - Wiankowska E. (110) |
matematyka 8 B - Twardo H. (110) |
fizyka 8 B - Pazdrak D. (110) |
język polski 8 B - Głodowska E. (110) |
matematyka 8 B - Twardo H. (110) |
4 | 10:00-10:45 | język polski 8 B - Głodowska E. (110) |
język polski 8 B - Głodowska E. (110) |
matematyka 8 B - Twardo H. (110) |
chemia 8 B - Wichrowska A. (110) |
język angielski 8 B - Wiankowska E. (110) |
5 | 10:50-11:35 | matematyka 8 B - Twardo H. (110) |
język niemiecki 8 B - Starczewska E. (110) |
biologia 8 B - Gniady E. (110) |
edukacja dla bezpieczeństwa 8 B - Starczewska E. (110) |
język polski 8 B - Głodowska E. (110) |
6 | 11:40-12:25 | geografia 8 B - Wojciechowski C. (110) |
wychowanie fizyczne 8 B - Siekierska J. (sala gimnastyczna) |
język polski 8 B - Głodowska E. (110) |
religia / Etyka 8 B - Kolimeczkow K. (110) |
zajęcia z wychowawcą 8 B - Siekierska J. (110) |
7 | 12:40-13:25 | religia / Etyka 8 B - Kolimeczkow K. (110) |
wychowanie do życia w rodzinie 8 B - Sobolewska M. (110) |
wychowanie fizyczne 8 B - Siekierska J. (sala gimnastyczna) |
informatyka 8 b dz. - Bogiel A. (35) |
historia 8 B - Piotrowska E. (110) |
8 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 8 B - Siekierska J. (sala gimnastyczna) |
doradztwo zawodowe 8 B - Wiśniewska K. (110) |
|||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | chemia 8 C - Wichrowska A. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
matematyka 8 C - Twardo H. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
biologia 8 C - Gniady E. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
edukacja dla bezpieczeństwa 8 C - Starczewska E. (63) |
wychowanie do życia w rodzinie 8 C - Sobolewska M. (63) |
2 | 08:20-09:05 | język polski 8 C - Głodowska E. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
język polski 8 C - Głodowska E. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
chemia 8 C - Wichrowska A. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
fizyka 8 C - Pazdrak D. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
matematyka 8 C - Twardo H. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
3 | 09:10-09:55 | język angielski 8 c chł. - Pankiewicz K. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta język niemiecki 8 c dz. - Starczewska E. (80) |
fizyka 8 C - Pazdrak D. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
język angielski 8 c chł. - Pankiewicz K. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta informatyka 8 c dz. - Bogiel E. (35) |
historia 8 C - Piotrowska E. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
wychowanie fizyczne 8 C - Kozińska E. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
4 | 10:00-10:45 | język niemiecki 8 c chł. - Starczewska E. (80) język angielski 8 c dz. - Pankiewicz K. (63) |
wychowanie fizyczne 8 C - Kozińska E. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
język polski 8 C - Głodowska E. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
zajęcia z wychowawcą 8 C - Pankiewicz K. (63) |
język angielski 8 c chł. - Pankiewicz K. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta język niemiecki 8 c dz. - Starczewska E. (80) |
5 | 10:50-11:35 | historia 8 C - Piotrowska E. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
wiedza o społeczeństwie 8 C - Sobolewska M. (63) |
wychowanie fizyczne 8 C - Kozińska E. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
religia / Etyka 8 C - Kolimeczkow K. (63) |
wiedza o społeczeństwie 8 C - Sobolewska M. (63) |
6 | 11:40-12:25 | matematyka 8 C - Twardo H. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
geografia 8 C - Wojciechowski C. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
język niemiecki 8 c chł. - Starczewska E. (80) język angielski 8 c dz. - Pankiewicz K. (63) |
język polski 8 C - Głodowska E. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
język polski 8 C - Głodowska E. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
7 | 12:40-13:25 | informatyka 8 c chł. - Bogiel E. (35) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta język angielski 8 c dz. - Pankiewicz K. (63) |
religia / Etyka 8 C - Kolimeczkow K. (63) |
matematyka 8 C - Twardo H. (63) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
||
8 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 8 C - Kozińska E. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Lewandowska Marta |
||||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 06:40-07:25 | |||||
1 | 07:30-08:15 | geografia 8 D - Wojciechowski C. (62) |
wychowanie fizyczne 8 D - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
informatyka 8 d gr.1 - Bogiel E. (35) |
||
2 | 08:20-09:05 | język niemiecki 8 D - Starczewska E. (62) |
język angielski 8 D - Wiankowska E. (62) |
język polski 8 D - Głodowska E. (62) |
język angielski 8 D - Wiankowska E. (62) |
matematyka 8 D - Bogiel E. (62) |
3 | 09:10-09:55 | religia / Etyka 8 D - Kolimeczkow K. (62) |
język polski 8 D - Głodowska E. (62) |
język niemiecki 8 D - Starczewska E. (62) |
fizyka 8 D - Pazdrak D. (62) |
język polski 8 D - Głodowska E. (62) |
4 | 10:00-10:45 | chemia 8 D - Wichrowska A. (62) |
wiedza o społeczeństwie 8 D - Sobolewska M. (62) |
matematyka 8 D - Bogiel E. (62) |
religia / Etyka 8 D - Kolimeczkow K. (62) |
wiedza o społeczeństwie 8 D - Sobolewska M. (62) |
5 | 10:50-11:35 | język polski 8 D - Głodowska E. (62) |
matematyka 8 D - Bogiel E. (62) |
chemia 8 D - Wichrowska A. (62) |
język polski 8 D - Głodowska E. (62) |
język angielski 8 D - Wiankowska E. (62) |
6 | 11:40-12:25 | historia 8 D - Piotrowska E. (62) |
fizyka 8 D - Pazdrak D. (62) |
biologia 8 D - Gniady E. (62) |
matematyka 8 D - Bogiel E. (62) |
edukacja dla bezpieczeństwa 8 D - Starczewska E. (62) |
7 | 12:40-13:25 | informatyka 8 d gr.2 - Bogiel E. (35) |
historia 8 D - Piotrowska E. (62) |
zajęcia z wychowawcą 8 D - Głodowska E. (62) |
wychowanie do życia w rodzinie 8 D - Sobolewska M. (62) |
wychowanie fizyczne 8 D - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
8 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 8 D - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
wychowanie fizyczne 8 D - Donarska A. (teren) |
|||
9 | 14:30-15:15 | |||||
10 | 15:20-16:05 | |||||
11 | 16:10-16:55 | |||||
12 | 17:00-17:45 |