Strona główna


Coraz bliżej święta...

W piątek 21 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj, który dla każdego ucznia miał słodki upominek ? eleganckie "Toffifee". Na pierwszej i drugiej godzinie lekcyjnej uczniowie wraz z wychowawcą w swoich klasach, zasiedli do wigilii. Następnie wszyscy wspólnie obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez naszych katechetów z dziećmi z koła biblijno-teatralnego. Przedstawienia wprowadziło nas w świąteczny , radosny nastrój. Pan dyrektor podziękował za wspaniały występ młodym aktorom oraz złożył życzenia całej społeczności szkolnej- ,,Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór, upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki? oraz życzył wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2013?.


Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews