Strona główna

 

 

Prowadzącymi powyższą audycję są: Lew Honorek i ciocia Agnieszka, którzy poprzez krótkie opowiadania przygód z dzieciństwa Lwa Honorka, przybliżą dzieciom zagrożenia oraz problemy z którymi mogą się spotkać nasi młodzi słuchacze oraz podpowiedzą, jak sobie z nimi radzić.W celu utrwalenia przekazywanych treści, na drugi dzień Lew Honorek odwiedza wylosowaną placówkę i nagrywa wypowiedzi dzieci, które później zostaną wyemitowane w radio.Ponad to każda klasa z placówki ma możliwość wzięcia udziału w konkursie mailowym ?Wiem wszystko o ??. Na koniec wybranych audycji Lew Honorek zada dzieciom kilka pytań wiązanych z omawianą wcześniej tematyką . Każda grupa, z poszczególnych placówek, ma możliwość przesyłania prawidłowych odpowiedzi na maila. Pięć pierwszych maili premiowanych będzie punktami. Informacje dot. ilości zdobytych punktów, oraz ranking poszczególnych grup biorących udział w konkursie, zamieszczane będą na stronie internetowej Straży Miejskiej w Płocku, Facebooku "Akademia Lwa Honorka" oraz w radio.

 

Lew Honorek wraz z ciocią Agnieszką, podczas audycji radiowych, będą również ogłaszać różnorodne konkursy plastyczne skierowane do indywidualnych młodych odbiorców, całych grup, a także dziecka z rodzicem.Podsumowanie całego konkursu oraz wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się w czerwcu 2015r. podczas festynu podsumowującego rok szkolny z Akademia Lwa Honorka.Wszelkie informacje, dotyczące słuchowiska, będą umieszczane na stronie Straży Miejskiej w zakładce ?Akademia Lwa Honorka?.

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews