Strona główna

WSPINKA 2019

W czwartek, 12 grudnia, reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w corocznej rywalizacji na ściance wspinaczkowej pod hasłem WSPINKA 2019. Zawody odbywały się w dwóch  kategoriach : 2 dz+2 chł z  klas VII i  2 dz. + 2 chł. z klas VIII. Liczono łączny czas drużyny w poszczególnych rocznikach i na tej podstawie klasyfikowano szkoły na poszczególnych miejscach. Oprócz sprawności fizycznej oceniano także pomysł i wykonanie pracy w konkursie plastycznym . Zadaniem uczestników było narysowanie plakatu o charakterze zachęcenia dzieci i młodzieży do spędzania czasu wolnego w sposób aktywny, zdrowy, daleki od używek i bierności.

Nasi uczniowie zaprezentowali się rewelacyjnie zajmując w konkursie plastycznym miejsce II oraz w kategorii klas VIII także miejsce II. Staś Popielski poza tym stanął na trzecim stopniu podium za indywidualny czas wejścia na ściankę. Obok niego w zawodach udział wzięli : Lena Gutowska 8c, Julia  Włodarczyk 8c, Patryk Lubiński 7a, Zuzanna Biernacka 7b , Dominika Głowacka 7a, Joanna Cichocka 7a, Damian Witkowski 7d, Piotr Czachorowski 7c. Opiekę nad uczniami sprawowała Pani Agnieszka Donarska.

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews