Strona główna

Ewa Kozińska

lekcja z mistrzemWe wtorek 26 listopada w Szkole Podstawowej nr 18 w Płocku odbyła się „LEKCJA W-FU Z MISTRZEM”. Gościem specjalnym była REPREZENTANTKA POLSKI, PODWÓJNA MISTRZYNI EUROPY W SIATKÓWCE DOROTA ŚWIENIEWICZ, która podarowała szkole siatki do siatkówki oraz piłki siatkowe.

Lekcja podzielona została na dwie części. W pierwszej z nich uczniowie wzięli udział w części teoretycznej w czasie, której poznali przebieg kariery Pani Doroty, a następnie mieli możliwość zadawania pytań. Każdy z uczestników tej części otrzymał zestaw kart Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.

Kolejnym etapem lekcji było otrzymanie okolicznościowych koszulek, w których młodzież przeszła do części praktycznej lekcji. Dorota Świeniewicz zaczęła od poprowadzenia rozgrzewki, a następnie pokazała różnego rodzaju ćwiczenia pod siatką. Udział w tej części wzięło 50 uczniów. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia na żywo jak poprawnie technicznie powinny wyglądać odbicia górne, dolne oraz zagrywka. Po zakończonej lekcji każdy z uczestników otrzymał dodatkowo kubek, przekąskę oraz dyplom z autografem.

W imieniu nauczycieli jak i uczniów pragniemy gorąco podziękować za możliwość wzięcia udziału w tej lekcji, gdyż dla dzieci była ona wspaniałym przeżyciem oraz dała możliwość poznania szczegółów z życia i przebiegu kariery wybitnego sportowca.

LEKCJA WF – U Z MISTRZEM odbyła się dzięki PKN Orlen.

lzm 01

lzm 02

lzm 03

lzm 04

lzm 05

lzm 06

lzm 07

lzm 08

lzm 09

lzm 10

lzm 11

lzm 12

lzm 13

lzm 14

lzm 15

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews