Strona główna

II miejsce w Grze miejskiej "maTEMATYCZNIE o Płocku"

Senat Rzeczpospolitej Polskiej ustanowił rok 2019 Rokiem Matematyki. Z tej okazji Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego przy współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku zorganizowała dla uczniów szkół podstawowych grę miejską "maTEMATYCZNIE o Płocku". Inicjatywa ta połączyła zagadnienia matematyczne z wiadomościami dotyczącymi historii Płocka.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Jakub Śmigielski (6a), Olivier Chondoszko (6b), Gabriel Gralewski (6b), Jakub Żółtowski (6b) i Miłosz Ejman (6d).

Po dość zaciętej rywalizacji i niezliczonej ilości zagadek historycznych, quizów, krzyżówek i zadań matematycznych rozmieszczonych w różnych punktach miasta, różnicą jednego punktu, nasza ekipa zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews