Strona główna

Spotkanie z panem Szymonem Marciniakiem

Dnia 12.09.2019 roku w murach naszej szkoły zagościł sędzia piłkarski Pan Szymon Marciniak - polski arbiter piłkarski, sędziujący mecze w Ekstraklasie, a także w rozgrywkach Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Sędzia międzypaństwowy podczas Mistrzostw Europy 2016 oraz Mistrzostw Świata 2018.

Uczniowie klasy 6b, 6d i 7b mieli okazję wysłuchać pogadanki prowadzonej przez arbitra na temat jego pracy, zasad fair play na boisku i  ciekawostek ze świata takich gwiazd jak Robert Lewandowski, czy Ronaldo. Młodzież (szczególnie chłopcy )była bardzo zafascynowana historiami, które przedstawiał im sędzia klasy UEFA ELITE.

Podczas tej wizyty uczniowie dowiedzieli się, że na sukces trzeba bardzo ciężko pracować, ale nie poddawać się w realizowaniu swoich marzeń.

Na zakończenie spotkania wszyscy zgromadzeni zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z gościem i otrzymali plakaty z autografami.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews