Strona główna

XXV Edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej 2019

Chyba każdy uczeń słyszał o Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej, która odbywa się każdego roku w SP nr 3. Udział w Lidze to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności ! Sam udział w niej jest ogromnym zaszczytem i ciekawym doświadczeniem.W tym roku również uczniowie naszej szkoły sprawdzili  się w tym przedsięwzięciu.

Najmocniejsi okazaliśmy się w języku angielskim i matematyce. Wśród klas 8 z matematyki bezkonkurencyjnymi okazali się się Patryk Książkowski - I miejsce i  7 Piotr Romanowski klasa 7 również  I miejsce. Klasy 5 reprezentował Gabriel Gralewski - 2 miejsce oraz Jakub Żółtowski 3 miejsce.W języku angielskim w kategorii klas 7 i 8  2 zaszczytne miejsce należało do Bartosza Perkowskiego i Michała Borkowskiego. W klasach 6 najlepsza  okazała się być Ania Wilkutowska-3 miejsce. Świetnie potrafimy również współpracować  drużynowo. W kategorii klas 7 zajęliśmy  II miejsce   w języku angielskim oraz 3 w matematyce!

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Życzymy Wam samych sukcesów oraz powodzenia w  kolejnych edycjach Ligi Przedmiotowej!

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews