Strona główna

-I Klasa

I nagroda-Alicja Grzejda Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku, nauczyciel: Beata Borkowska, Gabriel Mielnikow Szkoła Podstawowa nr 6 w Płocku nauczyciel: Małgorzata Marciniak

II nagroda - Lena Maślankowska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 w Płocku nauczyciel: Martyna Mikołajczyk, Aleksandra Bubniak Szkoła Podstawowa nr 6 w Płocku nauczyciel: Małgorzata Marciniak, Wojciech Kowalczyk, lat 7 Szkoła Podstawowa w Łącku nauczyciel: Anna Nowicka

III nagroda- Jakub Pracz, klasa Ie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 w Płocku nauczyciel: Martyna Mikołajczyk, Konrad Koczyk, lat 7 Szkoła Podstawowa nr 14 w Płocku nauczyciel: Anna Jabłońska

II Klasa:

I nagroda - Natalia Lewandowska, lat 8 Szkoła Podstawowa nr 14 w Płocku nauczyciel: Katarzyna Berner, Filip Ziembiński Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 w Płocku nauczyciel: Joanna Skubiszewska

II nagroda-Blanka Waśkiewicz, lat 8 Szkoła Podstawowa nr 14 w Płocku nauczyciel: Katarzyna Berner, Kinga Filipiak Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku nauczyciel: Elżbieta Gołębiewska,

Maja Podzińska Szkoła Podstawowa w Łącku nauczyciel: Sylwia Świerzyńska

III Klasa:

I nagoda-Robert Chmielecki, klasa III Szkoła Podstawowa w Łącku nauczyciel: Renata Browarek, Wojciech Bronikowski, lat 9 Szkoła Podstawowa w Łącku nauczyciel: Renata Browarek, Gabriela Niedźwiecka, klasa III Szkoła Podstawowa nr 24 w Płocku nauczyciel: Katarzyna Stasiak

II nagroda-Wiktoria Guzmańska, klasa III Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku nauczyciel: Magdalena Rogozinska, Maja Ledzion, klasa III Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 w Płocku nauczyciel: Katarzyna Bratkowska

III nagroda- Anna Berlińska, klasa III Szkoła Podstawowa w Łącku

nauczyciel: Grażyna Szpejnowska.

IV Klasa:

I nagroda-Jakub Frydrysiak, lat 10 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 w Płocku nauczyciel: Małgorzata Zadrożna – Szochner, Kamil Krzyszkowski, lat 9

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 w Płocku nauczyciel: Małgorzata Zadrożna - Szochner

II nagoda-Jan Domański, klasa IV Szkoła Podstawowa w Staroźrebach nauczyciel: Monika Zaborowska, Jakub Kołecki, lat 10 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 w Płocku nauczyciel: Małgorzata Zdrożna – Szochner.

III nagoda-Karina Fałata, klasa IV Szkoła Podstawowa w Staroźrebach nauczyciel: Monika Zaborowska.

V Klasa:

I nagroda-Oliwia Rajewska, klasa V Szkoła Podstawowa w Staroźrebach nauczyciel: Alicja Amroziak

II nagoda-Kacper Czarnomski, klasa V Szkoła Podstawowa w Staroźrebach nauczyciel: Alicja Amroziak, Maria Błażejewska, klasa V Szkoła Podstawowa w Łącku nauczyciel: Elżbieta Jędrzejewska.

VI Klasa:

I nagroda-Jakub Maćkiewicz, klasa VI Szkoła Podstawowa w Nowej Górze nauczyciel: Alicja Amroziak, Kacper Kozyna, klasa VI Szkoła Podstawowa w Staroźrebach nauczyciel: Alicja Amroziak, Wiktoria Wejers, klasa VI Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 w Płocku nauczyciel: Małgorzata Zdrożna - Szochner

II nagroda-Agnieszka Ziembińska, lat 13 klasa IV Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 w Płocku nauczyciel: Małgorzata Zdrożna - Szochner

III nagroda-Aleksandra Bembenista, klasa IV Szkoła Podstawowa w Łącku

nauczyciel: Elżbieta Jędrzejewska.

VII Klasa:

I nagroda-Jakub Pokorski, klasa VII Szkoła Podstawowa w Nowej Górzenauczyciel: Alicja Amroziak

II nagroda-Jakub Pokorski, klasa VII Szkoła Podstawowa w Nowej Górze nauczyciel: Alicja Amroziak, Sergiusz Gzylewski, klasa VII Szkoła Podstawowa w Staroźrebach nauczyciel: Alicja Amroziak

III nagroda -Weronika Charzyńska, klasa VII Szkoła Podstawowa w Staroźrebach nauczyciel: Alicja Amroziak, Weronika Gołębiewska, klasa VII Szkoła Podstawowa w Nowej Górze

nauczyciel: Alicja Amroziak

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews