Strona główna

XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniu 11.01.2019 r. ( piątek) odbył się w Szkole Podstawowej nr 18 w Płocku koncert muzyczny wspierający Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w akcji.

Wystąpił szkolny zespół muzyczny oraz chór pod kierunkiem pani Małgorzaty Tomczak - Banachowicz. Społeczność szkolna zachęcała, aby otworzyć serca na potrzeby tych najbardziej potrzebujących – chorych dzieci.

Orkiestra zagrała po raz dwudziesty siódmy zbierając pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Uczniowie, rodzice i nauczyciele uczestniczący w koncercie chętnie wspierali akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane przez wolontariuszy podczas koncertu muzycznego pieniądze zostały przekazane do lokalnego sztabu WOŚP – u. Okazało się , że przekazaliśmy 927zł ! Nasza mała społeczność ma wielkie serce i potrafi dzielić się tym, co w nas najlepsze.

Mamy nadzieję, że Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stał się cykliczną imprezą wpisaną na stałe w kalendarz szkolny.    

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews