Strona główna

Międzypowiatowe Biegi Sztafetowe w Podgórzu

16 października 2018r w Podgórzu odbyły się Międzypowiatowe Biegi Sztafetowe 10 x 800m.

W zawodach na szczeblu powiatowym (Płock, Sierpc i Gostynin) naszą Szkołę reprezentowała sztafeta dziewcząt z klas IV-VI. W jej skład weszły głównie uczennice klasy sportowej VIA a mianowicie: Joanna Cichocka, Dominika Głowacka, Zuzia Jarzębska, Karolina Osiecka, Julia Robakiewicz, Julia Turbaczewska, Aneta Uciakiewicz oraz Martyna Wiśniewska. Z innych klas do składu dołączyły z klasy IVD Natalia Wyrwas, z klasy VIIA Oliwia Paradowska a także Michasia Rutkowska z VIIC.

Każda z dziewcząt miała do przebiegnięcia dystans 800 metrów po ciężkiej, piaszczystej z długim podbiegiem trasie. Uczennice okazały bardzo ambitne i walczyły do samego końca plasując się ostatecznie na wspaniałym III miejscu. Za nimi przybiegło aż 9 pozostałych drużyn.

Wszystkim biegającym w imieniu całej Szkoły serdecznie gratulujemy !!!

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews